Dynasty Law - forum community discussion
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Castelul parasit.

2 participanți

In jos

Castelul parasit. Empty Castelul parasit.

Mesaj Scris de Kitto. Sam Iul 10, 2010 6:21 am

Auzisem cateva zvonuri despre un "castel parasit", asa ca m'am hotarat sa fac o plimbare. Nu eram curioasa neaparat insa din lipsa de ocupatie.. Ajunsa observ o cladire veche, gata sa se darame dupa parerea mea:
-Asta numesc ei castel parasit? Nici nu seamna cu unul.Sunt dezamagita de ceea ce vad.
Spun pasind in intunericul din castel
Kitto.
Kitto.
Newbie

Warn : Castelul parasit. Warn0
Karma :
Castelul parasit. Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Castelul parasit. Right_bar_bleue

Concursuri castigate :
Castelul parasit. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Castelul parasit. Right_bar_bleue

Castelul parasit. N2lp1s
Manga preferat/e : Fullmetal Alchemist,Vampire Knight, Death Note
Anime preferat/e : Inukami, D.Gray Man,Naruto, Vampire Knight, Kannazuki No Miko,Paradise kiss, Ful metal alchemist, Loveless, Lucky Star,Rozen Maiden,La Corda d'ora,Death Note,Bleach, Nana,Gravitation, Spiral,Gakkou No Kaidan,Kaleido Star,Trinity Blood, Elfen Lied,Strawberry Panic,Chrono Crusade,Earl and Fairy,Hellsing,Clannad,Detectiv Conan,Blood+,K-ON,Soul eater, Suzumiya Haruhi no Shoushitsu, Kobato, Code geass, Vocaloid,Kiddy grade,Gallery fake, Trigun,Hell Girl,Mermaid Melody,R.O.D,Inuyasha, Full Moon wo Sagashite, Kamikaze Kaitou Jeanne, Shaman King, Fruits Basket, Lovely complex, Rosario+Vampire , Air Gear ,Maria-sama ga miteru,Shugo Chara,Kuroshituji,Ghost in the Shell: Stand Alone Complex,Gankutsuou(Contele de Monte Cristo),zero no tsukaima,Shakugan no Shana,Kareshi Kanojo no Jijou,D.N Angel etc.
Sex : feminin
Varsator Sobolan
Mesaje : 582
Puncte : 25960
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Intr'un loc retras, special pentru mine :x

Sus In jos

Castelul parasit. Empty Re: Castelul parasit.

Mesaj Scris de Soeh. Sam Iul 10, 2010 1:55 pm

Neavând ce face am ieşit la o plimbare în noapte şi am dat de un castel despre care auzisem că era părăsit.Ajunsă în faţa castelului priveam uşa mare care era în faţa mea şi am intrat pe ea fiind curioasă de ce se ascundea sau nu pe acolo.
Soeh.
Soeh.
Newbie

Warn : Castelul parasit. Warn0
Karma :
Castelul parasit. Left_bar_bleue1 / 9991 / 999Castelul parasit. Right_bar_bleue

Concursuri castigate :
Castelul parasit. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Castelul parasit. Right_bar_bleue

Castelul parasit. 2q8ys9h
Manga preferat/e : Moe kare!Watashi ni xx Shinasai!,Barajou no kiss,S.L.H
Anime preferat/e : Code Geass,Kuroshitsuji,Kaichou wa maid-sama
Sex : feminin
Mesaje : 28
Puncte : 25300
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/07/2010

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum